İzmit'te avukat öldüren şahsın profilinde imalı mesaj

Son Güncelleme: 11 Ekim 2017 Çarşamba 07:17

İzmit ilinde, avukat Mehmet Samim Geredeli, bürosunda tartışma yaşadığı S.A.S. tarafından tabanca ile vurulup öldürüldü.

İzmit Fethiye Caddesi’nde bulunan bir iş merkezinde Avukat Mehmet Samim Geredeli ile bürosuna gelen, daha evvel işlediği bir suç sebebi ile cezaevine girip çıktığı ifade edilen S.A.S. arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine S.A.S., yanındaki tabancayı çekerek, avukat Geredeli’ye kurşun yağdırdı. S.A.S., İzmit’in en kalabalık caddesinde bulunan iş merkezinden çıkıp kaçtı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri gönderildi. Sağlık ekipleri, vücuduna 3 kurşun isabet eden avukata müdahale edildi fakat, Geredeli, yaşamını yitirdi.

Polis ekipleri, S.A.S.’yi yakalamak için çalışma başlatırken, S.A.S.’nin sosyal medya hesabının profil kısmına, ’Mapus soğuk, duvar yaş, belki biraz üşürüz. Hele başım zindandan çıksın da görüşürüz’ yazdığı görüldü.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım