İzmir'de dehşet! Öğrenciler lise müdürünü öldürdü!

Son Güncelleme: 16 Aralık 2017 Cumartesi 08:05

İzmir ilinde pompalı tüfek ile vurulan lise müdürü Ayhan Kökmen yaşamını yitirdi.

İzmir ilinin Ödemiş ilçesinde, görev yaptığı Anadolu lisesinde pompalı tüfekli saldırıda ağır yaralanan 47 yaşındaki lise müdürü Ayhan Kökmen, kaldırıldığı hastanede hayata tutunamad. Jandarma olaydan sonra 2’si okuldan uzaklaştırılan öğrenci olmak üzere 3 kişiyi gözaltına aldı.

Ödemiş Kaymakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Kökmen, dün saat 15.00 sularında, veli toplantısı öncesi görev yaptığı okulda pompalı tüfekli saldırıya uğradı.

Vücudunun çeşitli yerlerine denk gelen saçmalarla ağır yaralanan Kökmen, ambulansla Ödemiş Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Kökmen, doktorların müdahalesine rağmen öldü. Jandarma, olayın şüphelisi olarak, bir süre önce okuldan uzaklaştırıldıkları belirtilen 11’inci sınıf öğrencileri 16 yaşındaki U.Y. ve İ.P. ile U.Y.’nin babası B.Y.’yi gözaltına aldı. Olayda kullanılan tüfeğin B.Y.ye ait olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım