İzmir Dikili'de iğrenç iddia... 7 öğrenciye tecavüz

  • 1362
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Aralık 2017 Perşembe 16:38

İzmir ilinin Dikili ilçesindeki özel bir ortaöğretim erkek öğrenci yurdunda hizmetli olarak çalışan erkek görevli Ö.F.E.'nin, 7 öğrenciye tecavüz ettiği öne sürüldü. Olay ile alakalı Ö.F.E. gözaltına alındı.

Dikili ilçesindeki özel ortaöğretim yurdunda kalan bazı öğrencilerin ailelerinin, çocuklarının cinsel istismara uğradığı ile alakalı şikayeti üzerine, polis çalışma başlattı.

İlk tespitlere göre yurtta kalan 7 öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen hizmetli Ö.F.E. bugün gözaltına alındı. Dikili İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen Ö.F.E. hakkındaki soruşturma ve işlemlerin devam ettiği belirtildi.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olay ile alakalı idari soruşturma başlatırken, krizle mücadele ekipleri de görevlendirildi. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım