İyi ki varsın be Eren Bülbül!

Son Güncelleme: 12 Ağustos 2017 Cumartesi 08:49

Trabzon ilinin Maçka ilçesinde PKK terör örgütünün saldırısı sonrası şehit olan Eren Bülbül'ün 2 ay evvel Facebook'tan paylaştığı mesaj sosyal medyanın gündemi oldu. Twitter'da en çok konuşulan konular arasına giren mesaj, herkesi ağlattı.

Trabzon ilinden dün acı haber geldi. Maçka İlçesinin kırsalında Köprüyanı Mahallesi Vazelon Manastırı yakınlarında dün güvenlik kuvvetleri ile bir grup PKK'lı terörist arasındaki çatışma çıktı.

Çatışma sonucunda Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik, kaldırıldığı KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde şehit oldu. 15 yaşındaki Eren Bülbül isimli gencin ise PKK'lı teröristleri girdikleri bir evden erzak çalarken görüp güvenlik kuvvetlerine haber verdiği meydana çıktı. Eren Bülbül, PKK'lıların girdiği evi göstermek için güvenlik güçleriyle giderken terörist kurşunlarına hedef oldu.

Ağır yaralanan 15 yaşındaki Eren Bülbül hayatını kaybetti. Eren'in şehadeti ailesini ve ülkeyi yasa boğdu. Eren Bülbül'ün sosyal medyadaki Facebook hesabından yaptığı "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" paylaşımı dün akşam Twitter'da TT oldu.

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım