İşte İnsanlık(!) İntihara teşvik...

Son Güncelleme: 06 Ağustos 2017 Pazar 11:17

Adana ilinde ayrıldığı eşinin kendisini affetmesi için köprüde vücudunu jiletleyerek intihar girişiminde bulunan gence 'çay bardağı kaldırarak' atlamasını istediler.

Vaka, Seyhan ilçesindeki Dilberler Sekisi mevkisinde bulunan otoban köprüsünde gerçekleşti. Alınan bilgiye göre, isminin M.Y. olduğunu söyleyen genç, M.A. isimli dini nikahlı eşinin kendisini terk ettiğini ifade ederek köprüde intihar girişiminde bulundu. Köprüden atlamak istediğini belirten genç bu esnada ağzında bulunan jiletle boynunu ve bacaklarını jiletledi. Olay yerine gelen polis ekipleri M.Y.'yi köprüden inmesi için ikna etmeye çalıştı.

Daha evvelde birçok kez kendisini jiletlediği vücudundaki izlerden belli olan alkollü genç,

“Eşimi seviyorum. Bir tanecik eşim ya geldi ya geldi, gelmedi zaten ben kendimi gömerim. Ne anamı tanırım ne babamı tanırım. Zaten doğduğumdan beri anamı tanımadım, babamı da tanımadım. Benim tek varlığım eşim. Tek varlığım eşimdir. O terk etti ben bulmaya çalıştım. O terk etti ben buldum. Herkes avradını sevemez, avrat bir keredir, benim avradım için ben ölürüm” dedi.

M.Y.'nin intihar girişimi esnasında köprünün alt tarafında çay içen vatandaşların içki kadehi kaldırırcasına çay bardaklarını havaya kaldırıp “atla” dediği görüldü. Polis ekipleri de M.Y.'nin dini nikahlı eşini arayıp olay yerine gelmesini istedi. Bu sırada M.Y.'nin bir anlık dalgınlığından faydalanan polisler, genci gözaltına aldı. M.Y., daha sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından tedavi altına alındı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım