İstanbul'da lise öğrencisinin intiharını Whatapp çözdü!

  • 2878
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 16 Kasım 2017 Perşembe 11:41

İstanbul ilinde eğitim aldığı lisenin 3. katından atlayıp intihar eden Nazlıhan Köse'nin WhatsApp konuşmalarından platonik âşık olduğunun tespit edildi.

İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde okuduğu Fındıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin 3.ü katından atlayarak canına kıyan 14 yaşındaki Nazlıhan Köse, gözyaşları arasında defnedildi. Köse için Çağlayan Yeni Camii'nde yapılan cenaze törenine ailesi, yakınları, arkadaşları ve öğretmenleri katıldı.

Kızının intihar ettiğine inanmadığını ifade eden baba Adem Köse, şüphelerini şöyle anlattı:

“Kaymakam ve müdür bey bana düştüğü sırada sınıfta 3 kişi olduğunu söyledi. Fakat sınıf kalabalıkmış. Kızımın ölümünde şaibe var. Bazı çocukların ifadelerinin tekrar alınmasını istiyorum. Onu seven bazı arkadaşları da ‘Ona atlaması için telkinde bulundular, ‘Atla, atla' dediler' bilgisi verdi. “

KARŞILIKSIZ AŞK MI?

Alınan haberlere göre olaydan sonra Beyoğlu İlçe Emniyet Çocuk Bürosu ekipleri Nazlıhan'ın cep telefonu incelemeye aldı. Telefonundan çıkan WhatsApp konuşmalarından, Köse'nin okuldan bir öğrenciye platonik âşık olduğunun belirlendiği öne sürüldü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım