İstanbul'da işadamına soda şişeli taciz!

Son Güncelleme: 17 Eylül 2017 Pazar 13:54

İstanbul ilinde ikamet eden işadamı E.K.'nin kısa bir zaman evvel tanışıp yakınlaştığı Gizem N. isimli şahıs tarafından tuzağa düşürüldüğü ifade edildi.

İstanbul’da ikamet eden işadamı E.K., bir süre evvel tanıştığı Gizem N. isimli kadınla yakınlaştı. Genç kadınla görüşmeye başlayan işadamı, Gizem N.’nin arkadaşları olan Yasin Ö. ve Orhan A. ile de tanıştı. Olay günü Beylikdüzü’nde sevgilisi ve arkadaşları ile buluşan genç işadamı daha sonra  yaşadıklarını ifadesinde şöyle dile getirdi;

“Ben o gün Gizem’e yüzük hediye ettim o da kabul etti. Ama Gizem sürekli birileriyle yazışıyordu. Bir süre sonra Eyüp’e gitmeye karar verdik. Sultangazi’de bir kahvenin önünde aracı durduran Yasin Ö., “Arabanın altını vurdum. Bir bakayım” diyerek araçtan indi.

Bu sırada aracın çevresini 7-8 kişi sardı. Benim başıma bir torba geçirip bir yere soktular ve burada dövmeye başladılar.”

Soda şişesiyle taciz edildiğini, 3 bin lirasının gasp edildiğini dile getiren işadamının şikayeti üzerine zanlılar tutuklandı. 5 sanık hakkında 25 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım