İstanbul'da film gibi olay! Paralar saçıldı millet saldırdı!!!

  • 2957
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Kasım 2017 Salı 16:18

İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde bir minibüs şoförü, arabasına arkadan çarptığı yaşlı adamı demir zincir ile dövdü. Film sahnelerini aratmayan olayda cebinden binlerce lira parası yola savrulan yaşlı adam, minibüs şoförüne silah çekti. Çevredeki vatandaşlar yola savrulan paraları toplamaya koştururken, yaşanan o anlar amatör bir kameraya yansıdı.

Bahçelievler'de gerçekleşen olay adeta film sahneleri gibiydi. İddialara göre, bir minibüs şoförü yaşlı adamın arabasına arkadan çarptı. Kaza sonrası araçtan inen minibüs şoförü ve yanındaki arkadaşı yaşlı adam ile tartışmaya başladı. Tartışma kısa zamanda kavgaya dönüştü. Minibüs şoförü ve yanındaki arkadaşı yaşlı adamın kafasına demir zincir ile vurarak darp etmeye başladı.

VATANDAŞLAR PARAYI TOPLADI

Bu sırada kavgayı gören çevredeki vatandaşlar araya girmek istediler ancak başarılı olamadılar. Tam bu sırada adamın cebinde bulunan binlerce lira yola saçıldı. Paraların yola saçıldığını gören vatandaşlar kavgayı bırakıp yola koşup paraları toplamaya çalıştı. Uzun uğraşlar sonucu yoldan toplanan paralar yaşlı adama iade edildi.

Demir zincir ile dayak yiyen yaşlı adam yanında bulundurduğu ruhsatlı silahını çekip  minibüs şoförü ve arkadaşına doğrultu. Silaha gören minibüs şoförü ve arkadaşı kaçmak istedi fakat yaşlı adam yakalayarak bırakmadı. Olay yerine gelen polis ekipleri yaşananlara müdahale etti.

Yaşanan bu anlar ise çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde minibüs şoförü ve yanındaki arkadaşı yaşlı adamı darp etmeye başlıyor ve ellerindeki zincirle vuruyor. Bu esnada adamın cebindeki paralar yere saçılıyor ve rüzgarında etkisiyle bütün yola dağılıyor. Kavgayı ayırmaya gelen vatandaşlar paraların saçıldığını görünce kavgayı bırakarak yola doğru koşarak paraları toplamaya çalışıyor. Yaşanan arbedenin ardından bir şahıs kaçıyor ancak yaşlı adamın minibüs şoförünü tuttuğu görülüyor.

Kavgayı ayırmaya gelen Bülent Kabaş yaşanan olayı,

"Işıklarda minibüs arkadan arabaya çarpıyor. İki şoför de iniyor. Minibüs şoförü elindeki zincirle adama vuruyor. Daha sonra yaşlı adam silahına davrandı ancak çıkartmadı. Adam daha sonra minibüs şoförünü tuttu bırakmadı. diğer arkadaşları da geldi minibüsçünün ancak alamadılar bırakmadı. Kan her tarafından akıyordu. Cebinde paralar vardı, onlar yola savruldu. Çevredeki vatandaşlar topladı. Silahı da burada bulunan güvenlik arkadaş aldı" diye anlattı.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım