İstanbul'da bir çökme daha

Son Güncelleme: 05 Ağustos 2017 Cumartesi 09:06

İstanbul ilinde geçen haftalarda etkili olan sağanak yağmurlar sonrası hemen hemen her gün şehrin başka noktalarından yol çökmesi haberleri geliyor.

Bu defa Maltepe Küçükyalı'da asfaltlama çalışması yapan kamyon, yola asfalt döktüğü esnada çökme gerçekleşti. Çökme sebebi ile kamyonun arka bölümü oluşan çukura gömülürken, kamyonu kurtarmak için başlatılan çalışma devam ediyor.

Olay Maltepe Bağdat Caddesi Küçükyalı mevkiinde saat 05.00 sularında gerçekleşti.

Alınan bilgilere göre yol üzerinde oluşan küçük çapta çukurları kapatmak için asfaltlama çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü’ne bağlı asfalt kamyonu yoldaki çukur noktalara asfalt dökerken yolda bir anda çökme gerçekleşti.

Çökme sebebi ile kamyonun sol arka bölümü oluşan çukura gömülürken, kamyon şoförü olay ile alakalı yetkilileri arayıp yardım istedi. Çökmenin yaşandığı yolun bir bölümü trafiğe kapatılırken, kamyonu kurtarmak için başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım