İstanbul'da 5 bin polisle huzur operasyonu

Son Güncelleme: 19 Ağustos 2017 Cumartesi 10:17

İstanbul Emniyet Müdürlüğü birimlerince yapılan "Yeditepe'de Huzur Uygulaması" 5 bin polisin katılımı ile gerçekleştirildi.

Havadan, karadan 5 bin polisin katıldığı uygulamaya evlilik programlarından tanınan ünlü isim Caner Toygar da takıldı. İstanbul Polisi, 5 bin polis ile 39 ilçede helikopter destekli “Yeditepe’de Huzur Uygulaması” gerçekleştirdi. Suça ve suçlulara karşı düzenlenen uygulamada polis ekipleri adeta kuş uçurtmadı.

Uygulamayı İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan kendisi yönetti. Belli noktalarda konuşlanan birimler, araçlar ve şahıslar üzerinde didik didik arama yapıp Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgulaması yaptı.

Ayrıca Şişli’de yapılan uygulamada durdurulan bir araçtan evlilik programlarından bilinen ünlü isim Caner Toygar da uygulamaya takıldı. Toygar’ın aracında arama yapıldığı öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım