İstanbul Fatih'te vahşi cinayet: Evladına kıydı

Son Güncelleme: 06 Kasım 2017 Pazartesi 08:58

İstanbul ilinin Fatih ilçesinde, 10 yaşındaki bir çocuk evlerinde öldürülmüş bir şekilde bulundu. Olay yerine çok sayıda polis ekibi gönderildi. Ekipler, güvenlik şeridi çekip evin bulunduğu sokağı yaya ve araç trafiğine kapattılar. Korkunç olayda kan donduran ayrıntılar meydana çıktı.

İstanbul ilinin Fatih ilçesinde, 10 yaşındaki Yiğitcan T.’nin evlerinde babası Nezir T. tarafından bıçaklanıp öldürüldüğü öne sürüldü.

Olay, Fatih ilçesinde İtfaiye Caddesi Çinili Odalar Sokak üzerinde bulunan evde saat 18.30 sularında gerçekleşti. İhbar üzerine adrese gelen polis, 10 yaşındaki Yiğitcan T.’nin bıçaklanarak öldürülmüş halde cansız bedeni buldu. Ekipler, güvenlik şeridi çekip evin bulunduğu sokağı yaya ve araç trafiğine kapattı.

Polis incelemesi devam ederken cinayetin baba Nezir T. tarafından işlendiği öne sürüldü.

"ÖLDÜRDÜM ŞİMDİ AL"

İddialara göre; Nezir T. eşi ile şiddetli geçimsizlik yapıyordu. Ayrı yaşamaya başlamışlar ve boşanma davası açılmıştı. Çocukları Yiğitcan T. babasıyla kalıyordu. Annesi bugün oğlunu almak için taksi ile eve gidiyordu. Bu esnada Nezir T. eşini aradı ve "Çocuğu öldürdüm, şimdi gel al" dedi. Nezir T.’nin evden çıkarken komşulara,  çocuğunu öldürdüğünü, annesine haber vermelerini istedi. 

Anneyi eve getiren taksi şoförü,

"Arabadayken sürekli eşi aradı ama açmadı. Daha sonra akrabalarına ulaşıp oğlunu öldürdüğünü söylemiş. Muhtemelen çocuğu öldürdüğünü söyleyecekti." dedi. 

KATİL BABA KAÇTI

Polis olaydan sonra kaçan baba Nezir T.’yi yakalamak için harekete geçti. Adını vermek istemeyen bir kadın komşuları,

"Mahkemeye verdi. Dün savcılık izin vermiş. Çocuğunu verdi annesi teslim etti. Bugün alacaktı, çocuğu öldürmüş. 10 yaşında. Annesi 1 ay önce mahkemeye verdi. Annedeydi çocuk. Babası tarafından öldürülmüş." dedi.

Polis ekiplerinin incelemeleri devam ediyor.

CANİ BABA YAKALANDI

FATİH’te, 10 yaşındaki oğlu Yiğitcan T'yi bıçaklayıp öldüren babası Nezir T, Asayiş Şube Cinayet Büro ve Fatih Araştırma Büro ekiplerinin operasyonu ile yakalandı. Nezir T, ilk ifadesinde, "Cinnet getirdim, yaptım." dediği iddia edildi.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım