İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'nda silahlı saldırı şoku!

Son Güncelleme: 24 Ağustos 2017 Perşembe 12:30

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'nda görülen cinayet davasının bitiminde silahlar patladı. Saldırıda ilk tespitlere göre 2 kişi yaralandı.

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı 7. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen bir cinayet davasının ardından silahlar konuştu.

Duruşma görüldüğü esnada B blok eksi dördüncü katta bulunan çay ocağında evvela iki taraf arasında arbede çıktı. Polis ekipleri ve özel güvenlik görevlilerinin müdahalesi ile taraflar adliye dışına çıkartıldı. Bir grup adliyenin arkasındaki Mustafa Kemal Caddesi üzerindeki çay bahçesine gitti.

Grup burada oturduğu sırada, içinde üç kişinin bulunduğu siyah Mercedes marka otomobilden grubun üzerine ateş açıldı. Bir kişi göğsünden, bir kişi de ayağından yaralandı.

Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırılırken, silahlı saldırıyı gerçekleştirdikten sonra kaçmaya çalışan üç kişi, cadde üzerinde seyir halindeki iki otomobile çarptıktan sonra otomobillerini bir benzinliğe bırakarak yaya olarak kayıplara karıştı.

Polis olay yerinde geniş güvenlik önlemi alırken, saldırganları yakalamak için ekipler alarma geçti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım