İsrailli bakandan şok ifadeler: Ölümlerin zamanı geldi

Son Güncelleme: 11 Ocak 2018 Perşembe 07:00

İsrail Tarım Bakanı Uri Ariel, güvenlik kuvvetlerinin Filistinlilere müdahalesinde yeterince kan akmadığını iddia etti. Ariel, kriz çıkaracak açıklamasında “Ölümler ve yaralanmaların zamanı geldi” dedi.

Yerel Reshet Bet radyosuna konuşan İsrail Tarım Bakanı Uri Ariel'in ağzından adeta kan damladı. İsrailli güvenlik güçlerinin Gazze'deki Filistinlilere müdahalesinin daha sert olması gerektiğini belirten Ariel,

"Nasıl bir özel silahımız var ki, ateş açıyor ve duman bırakıyor ama kimse yaralanmıyor? Ölüm ve yaralanmaların da artık yaşanması lazım" dedi.

Ariel,

"Güvenlik yapılanması neyin yapılması, ne kadar yapılması ve neden yapılması gerektiği konularına hâkim. Bunu tartışmaya ihtiyacımız yok. Oraya gidip planları uygulamamız lazım" dedi.Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım