İsmail Küçükkaya ifade vermemiş! İşte çağrılma sebebi...

Son Güncelleme: 18 Ekim 2017 Çarşamba 14:50

Sabah sularında adliyeye giden gazeteci İsmail Küçükkaya'nın ifade vermediği, soruşturma konusu sözlerin geçtiği programın kayıtlarının dosyaya gelmesinin beklenmesine karar verildiği söylendi.

Gazeteci İsmail Küçükkaya, sabah saatlerinde avukatı ile beraber Bakırköy Adalet Sarayı’na geldi. Küçükkaya, soruşturmayı sürdüren Basın Bürosu Savcısı Bülent Demirbilek’in bulunduğu 4. kata çıktı. Küçükkaya’nın savcıya ifade vermediği, soruşturma ile alakalı sözlerin sarf edildiği programın kayıtlarının dosyaya gelmesinin beklenmesine karar verildiği öğrenildi. Program kaydının, savcılığa ulaşmasından sonra Küçükkaya’nın önümüzdeki günlerde savcıya ifade vereceği dile getirildi.

BAKIRKÖY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI SORUŞTURMA AÇMIŞTI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, avukatı yoluyla Bakırköy Adalet Sarayı’na suç duyurusunda bulunmuştu. Suç duyurusu üzerine Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı da Bakan Kaya ve eşi ile alakalı sözlerine ilişkin İsmail Küçükkaya ve Fidel Okan hakkında “Kamu görevlisine hakaret” ve “Türkiye Cumhuriyeti hükümetini alenen aşağılama” suçlarından soruşturma başlatmıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım