İntihar mı cinayet mi?

  • 1011
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 03 Ağustos 2017 Perşembe 08:39

İstanbul ilinde 13 yaşındaki Hakan, bilgisayar başında ölü bir şekilde bulundu. Ekranda ise şiddet içerikli özelliklere sahip Metin2 oyunu açıktı ve Hakan’ın boğazında 2 defa dolanmış bir sargı bezi vardı. Savcı ölümü şüpheli buldu. Hakan, intihar mı etti yoksa cinayete mi kurban gitti? Bu soruların yanıtı, otopsi raporunun ardından belli olacak

İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinde fırınları olan Ekinci Ailesi’nin 4 çocuğundan 3. olan Hakan, 7’nci sınıf öğrencisiydi. En büyük hayali ise doktor olmaktı. Bilinen herhangi bir rahatsızlığı olmayan Hakan, anne ve babasına sinirlendiğinde ise “Doktor olunca en büyük iğneyi size vuracağım” şeklinde konuşuyordu.

25 Temmuz günü aile sabah erkenden kalkıp işine gitti. Evde kalan Hakan, saat 15.00 sularında üst katta oturan amcasının evinde yemek yedi. Yine yengesinin iddialarına göre Hakan 17.00 sularında eve gitti. İddiaya göre ağabeyi Ersin, 19.00 sularında babaannesi ile beraber eve girdiğinde kardeşini bilgisayarın yanında yerde yatar buldu. Boğazında ise sargı bezi 2 defa dolanmış, 2 de düğüm bulunuyordu. Ersin, kardeşini kucaklayıp en yakın hastaneye götürdü. Doktorlar, Hakan’ın olay günü saat 17.30 sularında ölmüş olduğunu, hastaneye getirildiğinde hayatta olmadığını ifade etti..

Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği birimleri, Hakan’ın interaktif oyun sırasında bir kişiden komut alıp mı kendini öldürdüğü yoksa cinayete mi kurban gittiğini araştırıyor.

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım