İğrenç ötesi… Gerçek, kızını evlendirmek istemeyince ortaya çıktı!

Son Güncelleme: 29 Ağustos 2017 Salı 13:41

Samsun ilinin Çarşamba İlçesi'nde öz kızı, 17 yaşındaki R.K'ya 7 sene cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen babası, 47 yaşındaki İsmail K., tutuklandı.

Çarşamba İlçesi, Çay Mahallesi’nde ikamet eden İsmail K. kızı R.K.'yı evlenmek için isteyen gence vermedi. İsmail K., evlenmeyi isteyen kızı R.K'yı dövüp hastanelik etti. Hastanedeki tedavisi tamamlanan R.K., polise verdiği ifadede başından geçenleri olayları anlatarak babasının 7 sene boyunca kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti ve şikayetçi oldu.

Gözaltına alınan ve Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesinin alınmasından sonra adliyeye sevk edilen baba İsmail K., hakkındaki suçlamaları kabul etmedi. Savcılık ifadesi ardından tutuklama istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen baba İsmail K., tutuklandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım