İğrenç olayın failinin ilk ifadesi ortaya çıktı

Son Güncelleme: 31 Ocak 2018 Çarşamba 14:45

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde, köpeğe tecavüz etmeye çalışırken yakalanan, görüntülerin sosyal medyada yayılmasından sonra gözaltına alınan 82 yaşındaki N.C. ifadesinde, "Nefsime yenik düştüm" dedi.

Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu, sosyal medya sayfasında, yaşlı bir adamın, boynuna kemer bağladığı köpeğe tecavüz ederken çekildiği öne sürülen görüntüleri paylaşmasından sonra hayvanseverler ayaklandı.

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde çekildiği iddia edilen görüntülerde yaşlı adam, boynuna kemer bağladığı köpeğe iddiaya göre tecavüz ederken yanına gelen bir kişi,

"Ne yapıyorsun orada? Yaşından, başından da mı utanmıyorsun? Evimin karşısındasın. Cami var orada" diye tepki gösterip adama vurdu.

İç çamaşırı ve pantolonunu yukarı çekip toparlanan yaşlı adam, "Bir cahillik yaptık" diye karşılık verdi. Görüntüleri çeken kişi, "Polis çağırayım mı?" derken, yaşlı adam ise "Yok" yanıtını verdi.

Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu sosyal medya hesabından,

"Sosyal medyada gezmekte olan görüntülerde şahsın hayvana tecavüz ettiği, suçüstü yakalandığı, zavallı hayvana bilerek acı ve ızdırap verdiği, yaşam hakkına kast ettiği açıkça görülmektedir. Gelen duyumlar arasında olayın Kocaeli Gebze’de gerçekleştiği duyumları bulunmaktadır. Bu şahsın tespit edilerek gerekli cezayı alması için verilen şikayet dilekçesini, verilen adreslere göndermeliyiz" denildi.

Bunun ardından hayvanseverler e-posta yoluyla kurumlara şikâyette bulundu.

GÖZALTINA ALINDI, YAKINLARI İLGİLENMEDİ

Dün yapılan araştırmaların ardından görüntülerdeki kişinin N.C. olduğu belirlendi. Polis, N.C.’yi gözaltına aldı. Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen N.C. emniyetteki ifadesinde,

"Nefsime yenik düştüm. Köpeği yatırdım ama yapamadım" dedi.

Yakınlarından hiç kimsenin hakkındaki soruşturmayla ilgili bilgi almak için emniyete gelmediği dikkat çekerken, N.C. işlemlerin ardından bugün öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım