Hüseyin Çapkın tahliye oldu...Türk adaletine güvendik...

Son Güncelleme: 20 Aralık 2017 Çarşamba 08:11

FETÖ’nün mülkiye oluşumu ile alakalı devam eden davada, içlerinde eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın da olduğu 4 sanığın tahliyesine karar verildi. Mahkeme ayrıca, Hüseyin Çapkın'a ev hapsi uygulanması kararı aldı.

Karardan sonra; eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi’nden saat 23.20 sularında tahliye oldu. Eşi Nurten Çapkın, Hüseyin Çapkın’ı, cezaevi önünde sarılarak karşıladı.

Gazetecilerin soruları üzerine Hüseyin Çapkın,

"Uzun konuşmayacağım, Türk adaletine güvendik. Çok şükür tahliye olduk. Başka söyleyecek bir şeyim yok." dedi.

Bir gazetecinin "Sayın Mehmet Ağar mahkemeye geldi" demesi üzerine Çapkın, "Teşekkür ederim, o mahkemenin işi, teşekkür ederim" diyerek karşılık verdi.

"Mehmet Ağar mı kefil oldu?" biçimindeki soruya ise Çapkın,

"Kefalet yok bu işte. Sağ olsun, herkes ne biliyorsa onu söylediler. Herkes, kim ne biliyorsa öyle söylediler. Teşekkür ederim" şeklinde yanıt verdi.

"Ev hapsi ile ilgili bir şey söyleyecek misini?" sorusunu ise Çapkın "Hayır, teşekkür ederim" şeklinde cevapladı. Çapkın daha sonra kendisini bekleyen araca binerek oradan ayrıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım