Hırsızlık yaptılar "ebe arıyoruz" dediler

Son Güncelleme: 27 Aralık 2017 Çarşamba 14:36

Adana ilinde bir evden 40 bin TL'lik altın ve tabanca çalan 1'i çocuk 3 kadın, kendilerini suç üstü yakalayan polisleri görünce "Doğum yapacak yakınımız için ebe aramaya geldik" diyerek kurtulmaya çalıştılar.

18 Aralık'ta soygun yapmak için Osmaniye ilinden Adana iline gelen, Cono aşiretine mensup 28 yaşındaki Tansu K., 26 yaşındakş Sibel T., 21 yaşındaki Kibariye S. ve 14 yaşındaki H.T, girdikleri evden 40 bin TL değerinde altın ve tabanca çaldı. Ev sahibi Sayime Gökberk, hırsızlığı fark edince polisi aradı. Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, güvenlik kamerası görüntülerinden, hırsızlıktan çok sayıda sabıkları olan şüphelileri tespit etti. 

Polis, dün öğle saatlerinde aynı evi soymaya tekrar gelen zanlıları yakalamak için apartmana geldi. Gözcülük yapan H.T.'yi apartman girişinde yakaladı. Sibel T. ve Kibariye S. ise karşılarında polisi görünce,

"Biz buraya doğum yapacak bir yakınımız için ebe aramaya geldik" dedi.

Gözaltına alınan şüpheliler, güvenlik kameralarının görüntülerini izleyince suçlarını kabul etti.  Sağlık kontrolüne götürülen 1'i çocuk 3 kadın, daha sonra adliyeye sevk edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım