Hırsızlık yaptığı evde öyle bir şey yaptı ki...

Son Güncelleme: 05 Ağustos 2017 Cumartesi 10:34

Adana ilinde uyuşturucu bağımlısı bir hırsız, girdiği evin yatak odasında uyuyakalınca ev sahibi tarafından yakalandı.

Alınan bilgilere göre olay, Seyhan İlçesi Pınar Mahallesi’nde gerçekleşti. İddialara göre, tırmanarak 2’inci kattaki evin yatak odasına giren Kadir Y, odada bulunan çantayı ve askıdaki pantolonu karıştırmaya başladı. Bir süre burada değerli eşya arayan hırsız, eve girmeden evvel uyuşturucu aldığı için yatağa oturunca burada sızdı kaldı.

Bu esnada salonda uyuyan ev sahibi, A.Ç. odada ses duyunca yatak odasına yaklaşıp kapıdan içeriyi dinleyip ses kesildikten sonra içeri girdi. Ev sahibi A.Ç. yatak odasına girdiğinde birini yatağında uyurken görünce adeta şok oldu. Hemen polisi arayıp daha sonra da şahsı uyandırdı. Kendinde olmayan zanlının ceplerine bakan ev sahibi, çocuklarının cep telefonunu buldu. Cep telefonlarını alan ev sahibi, eve gelen polise de hırsızı teslim etti.

Hırsız, emniyete getirilip  ifadesi alınmak istendi. Fakat aldığı uyuşturucunun etkisiyle kendinde olmayan şahıs, bir gün sonra kendine geldi. Zanlı, ifadesinde hiç bir şey hatırlamadığını söyledi. İfadesinden sonra adliyeye sevk edilen zanlı, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. 20 yaşındaki şahsın 17 suç kaydı olduğu da öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım