Hesabını hackleyen ve fotoğraf paylaşan sevgiliye kurşun

Son Güncelleme: 30 Aralık 2017 Cumartesi 16:45

İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde meydana gelen olay şöyle gelişti: İddialara göre; evli öğretmen olan Nurullah K., kuaförlük yapan Eda T. ile 4 ay önce birlikte olmaya başladı.

İstanbul Beylikdüzü’nde meydana gelen olay şu şekilde gelişti:

İddialara göre; evli öğretmen olan Nurullah K., kuaförlük yapan Eda T. ile 4 ay önce birlikte olmaya başladı. Eda T., sık sık evinde kalmaya başlayan Nurullah K.’ya eşinden boşanıp kendisiyle evlenmesi için baskı yaparken ikili bu nedenle son zamanlarda sık sık tartışmaya başladı. Önceki gün ise sosyal medya hesaplarından sevgilisiyle birlikte fotoğraflar paylaşıldığını gören Nurullah K. soluğu sevgilisi Eda T.’nin evinde aldı. Gece Eda T.’nin evinde kalan Nurullah K. sosyal medya hesabını ele geçirdiği gerekçesiyle Eda T. ile sabah yine tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından silahını çeken Nurullah K., sevgilisiyle ev arkadaşı İnci D.’yi vurup kayıplara karıştı.

Silah seslerini duyarak eve gelenler yaralı kadınları hastaneye kaldırdı. Polis ekipleri, kısa süren çalışmalardan sonra Nurullah K.’yı gözaltına aldı. Hastaneye kaldırılan iki kadından Eda T.’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım