Hemşirenin 12 yıldır yaptıkları şoke etti!

  • 5483
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Kasım 2017 Salı 08:59

İstanbul Tıp Fakültesi'nde yaşanan skandal 13 sene sonra ortaya çıktı. Hemşire olarak görev yapan Mail Ö.'nün eskiden yatakhane sorumlusu olduğu kamuya ait yatakhanede 2004'ten beri ailesini barındırdığı meydana çıktı.

 

Alınan haberlere göre, sadece bekar kadın hemşirelere tahsis edilen yatakhanede annesi Neziha Ö., kardeşi aynı zamanda üniversitede teknik personel olarak görev yapan Rıdvan Ö., kardeşinin eşi Emine Ö. ve çocukları Emre, Emin, Edanur Ö.'nün kaldığı ortaya çıktı.

TAVUK DA BESLEMİŞLER

Hatta zanlının yakınlarının kazan dairesinin açıldığı bahçede kümes hayvanları da yetiştirdiği dile getirildi. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na yazılan suç duyurusunda, "

Mail Ö., İstanbul Tıp Fakültesi'nde hemşireolarak görev yapmaktadır. İstanbul Tıp Fakültesi Hemşire Yatakhanesi'nde kaldığı zamanda Hemşirelik Hizmetleri Müdürü tarafından lojman sorumlusu yani yatakhanesorumlusu yapılmıştır. Kendisi de verilen bu görevi kötüye kullanmış olup kamu zararına yol açmıştır" denildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım