Hem hırsız hem tacizci... Yakalandı

Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 Cumartesi 20:01

Antalya ilinde geceleri girdiği evlerde hırsızlık ve küçük yaştaki kızlara cinsel saldırı olayını yapan Y.C.C polis ekiplerince yakalandı. Zanlının hırsızlık için girdiği evde yaşı küçük 3 kızı taciz ettiği ortaya çıktı.

Polisi alarma geçiren hırsızlık ve taciz olayları, 18 ile 25 Temmuz tarihleri arasında Aksu İlçesi, Pınarlı Cihadiye Mahallesi’nde gece 23.00 ile 03.00 saatleri arasında oldu. İlk olay 18 Temmuz günü saat 01.15 sularında Pınarlı Mahallesi’nde meydana geldi. Hırsızlık zanlısı Y.C.C, balkondan girdiği evin küçük kızı F.A.’ya balkonda uyudukları sırada cinsel tacizde bulunduktan sonra evde bulunan cep telefonunu çalarak kaçtı.

Olaydan sonra Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği birimleri alarma geçerken, Y.C.C, suç işlemeye devam etti. Şüpheli 20 Temmuz günü Cihadiye Mahallesi’nde hırsızlık için girdiği evde cep telefonu hırsızlığına karışırken evde uykuda olan küçük yaştaki M.Ö isimli kızı taciz etti. 25 Temmuz günü ise yine Pınarlı Mahallesi’nde saat 23.30 sıralarında Ş.Y. isimli kadının tek katlı evine balkondan girip cinsel tacizde bulundu.

Olaylardan sonra onlarca kamerayı takibe alan polis, kısa zamanda zanlının Y.C.C, olduğu belirledi. edildi. Y.C.C, aynı mahallede elinde demir çubukla evleri gözlerken yakalandı. Sağlık kontrolü sonrasında alınan ifadesinin ardından adliye sevk edilen Y.C.C, hırsızlık ve küçük yaştaki kızlara cinsel saldırı suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım