Haşdi Şabi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bu sözlerle tehdit etti!

  • 1077
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 23 Ekim 2017 Pazartesi 07:48

Haşdi Şabi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tehdit içeren bir video paylaştı. Türk askerlerini Irak'tan çekme uyarısında bulunan Plays, "Eğer bunu yapmazsan Iraklı kahramanlar olarak sana ölümcül bir darbe indireceğiz" dedi.

Haşdi Şabi'nin Ensarullah Hareketi grubu sorumlusu olduğu iddia edilen Hasan Plays, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik olarak tehdit içeren bir video paylaştı.

Rudaw'ın haberine göre, Hasan Plays şunları söyledi:

“Bismillahirrahmanirrahim wessalatu wesselamu ala seyyidina we ala ali Muhammed

Kendi adıma, bütün Iraklılar adına ve özellikle de Haşdi Şabi kahramanları adına bu mesajı Türkiye Başkanı Erdoğan’a gönderiyorum. Irak topraklarındaki güçlerini hemen geri çekmeliler. Tekrarlıyorum, Erdoğan güçlerini Irak topraklarından derhal çekmelisin. Eğer bunu yapmazsan, vallahi de billahi de yanıtımız çok çok sert olacaktır. Bu yüzden bu kutsal topraktan güçlerini derhal çekmelisin.

Büyük Allah’a yemin ediyorum, eğer bunu yapmazsan Iraklı kahramanlar olarak sana ölümcül bir darbe indireceğiz. Özellikle de Heşdi Şabi’nin kutsal kahramanları sana ölümcül bir darbe indirecektir. Sorumluğunu almıyoruz çünkü seni uyardık. Bu yüzden güçlerini geri çek.

Mücahit kardeşiniz, patlayıcı uzmanı Hasan Plays, Ensarullah Hareketi Askeri Ofisi. Esselamu aleykum we rahmetullah we berekatuhu.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım