Hakan Atilla'nın FBA sorgusuna ait görüntüler ortaya çıktı

Son Güncelleme: 07 Aralık 2017 Perşembe 13:33

27 Mart tarihinde FBI tarafından gözaltına alınıp sorgulanan Hakan Atilla'nın kameralara yansıyan görüntüleri meydana çıktı.

Amerika’da Zarrab davası olarak başlayan soruşturmada, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla, tutuklu olarak yargılanıyor.

FBI AJANLARI SORGULADI

27 Mart’ta FBI ajanlarınca gözaltına alınan Hakan Atilla’nın ilk sorgu anına ait görüntüler meydana çıktı.

“BENİMLE İLGİLİ OLSA AMERİKA’DA NE İŞİM VAR? APTALA MI BENZİYORUM”

Küçük bir odada sorgulanan Atilla, İngilizce başladığı savunmasına Türkçe olarak devam ederek,

“Benim Reza ile hiçbir şahsi işlemim yok. Bankanın Reza’yla yapmış olduğu işlemler vardır. Benim şahsımla ilgili bir konu değil. Benimle ilgili olsa Amerika’da ne işim var? Aptala mı benziyorum.” diye konuştu.

DİNLEME KAYITLARI VAR

Hakan Atilla’nın bu sözleri üzerine, FBI ajanları da ellerinde Reza Zarrab ile aralarında geçen konuşmaların dinleme kayıtları olduğunu söylüyor.

ELİNİZDEN GELENİ YAPIN

Hakan Atilla, sorgunun devamında

“Elinizden geleni yapın. Ben hükümet görevlisiyim. Bu yüzden büyük ihtimalle bu davayı takip etmeyi isteyeceklerdir” ifadelerini kullanıyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım