Gözlerini kapat, dedi ve 88 yerinden bıçakladı

Son Güncelleme: 28 Aralık 2017 Perşembe 16:19

Irina Kozlova isimli kadın, boşandıktan sonra Evgeny Markov adındaki adamla görüşüyordu. Ne yazık ki korkunç bir cinayetin kurbanı oldu

Daily Mail’den alınan haberlere göre 34 yaşındaki Irina Kozlova, boşandıktan sonra Evgeny Markov isimli adamla görüşmeye başladı. Ne yazık ki genç kadın, korkunç bir cinayetin kurbanı oldu.

Rus kayakçı, sevgilisinin isteğiyle Mini Cooper’ını en sevdiği manzaraya bakan tepeye çekti. Evgeny ona bir sürprizi olduğunu ve gözlerini kapatmasını söyledi. Sonra kendisini 88 yerinden bıçakladı. Irina’nın cesedi Ust-Mana köyü yakınlarında Yenisey Irmağı’na bakan bir tepede bulundu. Irina çevresi tarafından popüler bir kayakçı ve snowboardcu olarak biliniyordu.
 

YALANINI ÖĞRENİNCE ÖLDÜRDÜ

Evgeny, polislere yaptığı itirafında, cinayet sebebi olarak başarılı bir iş adamı olduğu konusunda yalan söylediği Irina’nın, yalanını öğrenmiş olmasını gösterdi.

Soğuk kanlı katil, gerçeği öğrendiğinde Irina’nın onunla dalga geçtiğini söyledi. Sonra da genç kadına bir sürpriz yapacağını söyleyerek onu kandırdı ve götürdüğü tepede onu bıçakladı.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım