Gazilere saldırmışlardı! Şimdi yandılar!!!

Son Güncelleme: 09 Ocak 2018 Salı 16:59

Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığı, iki gaziyi darbeden zanlılardan Çiçek hakkında 24, Görkem hakkında 20 sene hapis istemi ile iddianame hazırladı.

Terörle mücadele gazileri Astsubay Muzaffer Oktay ve Uzman Çavuş İbrahim Kızılkaş ile ailelerini darp eden 5 zanlı hakkında Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından iddianame tamamlandı.

Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığınca Başkentte aileleriyle seyahat ederken bir akaryakıt istasyonunda darbedilen iki gazi hakkında hazırlanan iddianamede, şüpheliler Doğan Çiçek, Tamer Görkem, Barış Y, Batuhan Ö, ve Enes K. hakkında, "kasten yaralama", "mala zarar verme", "devletin egemenlik alametlerini alelen aşağılama," "birden fazla kişi tarafından birlikte silahla tehdit", "trafik güvenliğini tehlikeye sokma, "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini, yargı organlarını, askeri veya emniyet teşkilatını alanen aşağılama" suçlarından cezalandırılmaları talep edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım