Gaziantep'te aşık ortalığı karıştırdı

Son Güncelleme: 17 Ağustos 2017 Perşembe 09:50

Gaziantep ilinde, ailesinin, sevdiği kızla evlenmesine izin vermediği 28 yaşındaki Mahmut A., 7 katlı apartmanın üst katındaki boş olan dairenin penceresinde intihar teşebbüsünde bulundu. Mahmut A., kız arkadaşının gelmesi ile intihardan vazgeçerek aşağıya indi.

Vaka, öğleden sonra Eyyüpoğlu Mahallesi’nde gerçekleşti. Ailesinin, kız arkadaşı ile evlenmesine izin vermediği belirtilen Mahmut A., 7 katlı apartmanın en üst katındaki kullanılmayan ve boş olan dairenin penceresinden sarkarak atlayacağını ifade etti.

Mahmut A.’yı pencerede görenlerin haber vermesi ile olay yerine gelen polis, çevrede güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri ise atlama ihtimaline karşı branda açtı, sağlık birimleri de hazır bekledi.

Polis ve psikoloğun konuştuğu Mahmut A., ismi öğrenilemeyen kız arkadaşının gelmesi ile atlamaktan vazgeçerek aşağıya indi. Kız arkadaşına sarılarak aşağıya inen Mahmut A., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım