Gaziantep Emniyetinde terörist paniği

  • 1050
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 10 Ocak 2017 Salı 15:59

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü binası önüne gelerek ortalığı kana bulamak isteyen bir terörist polis ekipleri tarafında öldürüldü.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü önünde bugün 15.20 civarlarında silah sesleri duyuldu. Bir anda panik havası yaratan bu seslerden sonra olay yerine çok sayıda polis ve sağlık görevlisi ulaştı. Olay yerinde bir terörist eylem yapamadan öldürüldü.

Emniyet önünde çatışma çıkınca bir teröristinde kaçtığı iddia ediliyor. İHA muhabirine göre, kaçan teröristi yakalamak için polis bir binaya operasyon yapıyor.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü’nün saldırıya uğraması bu ilk değil geçen yıl 1 Mayıs’ta da buna benzeyen bir saldırı olmuş ve 10 metre mesafede patlayan bomba yüzünden 3 polis şehit olmuştu. Saldırıyı IŞİD teröristinin yaptığı ortaya çıkmıştı. Bu sefer eylem yapılamadan terörist öldürüldü.

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım