Gaziantep 2 aylık bebeğin cesedi valizden çıkmıştı... Yeni gelişme

  • 2629
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 18 Aralık 2017 Pazartesi 08:34

Gaziantep ilinde valiz içerisinde bebek cesedi bulunması ile alakalı 3 kişi gözaltında alındı. Edinilen bilgiye göre, dün akşam saatlerinde Kemal Köker Caddesi'ndeki 100. Yıl Parkı'nda valiz içinde kız bebek cesedi bulunması ile alakalı, Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından özel bir ekip kuruldu. Adli Tıp Kurumundan gelen rapor doğrultusunda 5 aylık olduğu ve vücudunda morluklarla kafatasında kırık olduğu belirlenen bebeğin yaklaşık 1 hafta evvel öldüğünü meydana çıkardı.

Gaziantep ilinde cesedi buzla valize konulup parka bırakılan 5 aylık kız bebeğin ölümü ile alakalı Emniyet Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan özel ekip, çok sayıda güvenlik kamerası ve MOBESE kayıtlarını inceledi.

3 KİŞİ GÖZALTINDA

Olay yeri görüntülerindeki uzun sakallı biri erkek ile geçen 7 Aralık akşamı Binevler Mahallesi’nde kucağındaki çocuğu döverken güvenlik kamerasına yansıyan kişinin, aynı kişi olduğu tespit edildi.

Yapılan araştırma sonucunda, bu kişinin Suriye uyruklu 24 yaşındaki Ziyad El Abdullah olduğunu saptadı. Özel ekip, Binevler Mahallesi’nde belirledikleri El Abdullah’ın evine, pazar günü öğleden sonra operasyon düzenledi. Operasyonda Ziyad El Abdullah ileÿbirlikte yaşadığı belirtilen bebeğin öz annesi 26 yaşındaki İhlas El Baho ve bu çifte yardım ettiği öne sürülen 1 kişiyi gözaltına aldı.

AĞLADIĞI İÇİN DÖVMÜŞ

Şüphellier, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. İhlas El Baho’nun sorgusunda, geçen yıl ayrıldığı ismi öğrenilemeyen kocasından hamile kaldıktan sonra ayrılıp, 10 ay önce Ziyad El Abdullah ile birlikte yaşamaya başladığını söylediği belirtildi. İhlas El Baho, ayrıldığı kocasından olan bebeğin, sürekli ağladığı için şu an birlikte olduğu Ziyad El Abdullah tarafından dövüldüğünü dile getirdi. 

BEBEĞİ DÖVDÜĞÜ ANLAR KAMERADA

Abdullah’ın 7 Aralık’ta, oturdukları Binevler Mahallesi’nde sokakta yürürken kucağında taşıdığı kız bebeği dövüp, duvara vurduğu güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı. El Abdullah’ın bebeği döverken,ÿannesi İhlas El Baho’nun da arkadan yürüdüğü görüldü.Bebeğin, görüntülerin kaydedildiği 7 Aralık’ta ölmüş olabileceği tahmin ediliyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım