Gazeteci Ömer Turan gözaltında

Son Güncelleme: 22 Eylül 2017 Cuma 08:43

Ak Parti'ye yakınlığı ile tanınan gazeteci Ömer Turan gözaltına alındı.

Turan son olarak yönetimini yaptığı internet sitesinde, MİT Müsteşarını hedef alan paylaşımlar yapmıştı. Ömer Turan, FETÖ tarafından 7 Şubat 2012'de tutuklanmak istenen ve 15 Temmuz günü ilk olarak hedefe konan MİT Müsteşarı ile alakalı olarak, aslında FETÖ'nün üst yönetiminin MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı sevdiği ve övdüğü yönünde karşı algı yaratmak istediğini iddia etmeye başlamıştı.

Ömer Turan’ın gözaltına alınmasını kurucusu olduğu manset24.com sitesi duyurdu.

“Sitemiz Manset24.com’un genel yayın yönetmeni, Gazeteci Ömer Turan az önce gözaltına alındı” denilen haberde, Ömer Turan’ın gözaltına alınma sebebinin MİT Müsteşarı Hakan Fidan’la ilgili haberler olduğu iddia edildi.

Bahsi geçen haberde “Manset24.com daha önce Emre Uslu, Önder Aytaç ve Mehmet Baransu’nun Hakan Fidan’ı öve öve bitiremediği şok tweetlere ulaşmıştı” ifadeleri yer aldı. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım