Fuhuş için eve gittiler, gaspa uğradılar!

Son Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Cuma 12:31

İzmit ilinde, fuhuş pazarlığı yapıp evlerine çağırdıkları 4 kişinin 8 bin 700 lirasını gasp ettikleri öne sürülen 2 kadın yakalandı.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü birimleri, İzmit ilinde fuhuş pazarlığı yaparak evlerine çağırdıkları erkekleri gasp ettikleri öne sürülen kişiler ile alakalı soruşturma başlattı.

Eşkalleri tespit edilen 18 yaşındaki D.Y. ve 27 yaşındaki A.Y. gözaltına alındı. Zanlıların ayrı zamanlarda fuhuş pazarlığı yaparak evlerine çağırdığı 4 kişinin 8 bin 700 lirasını gasp ettikleri de belirlendi.

D.Y.'nin ortalama 15 gün önce benzer suçtan gözaltına alındığı ve çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı oraya çıktı. Emniyetteki işlemlerinden sonra 2 kadın adliyeye sevk edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım