FETÖ'nün 'Sami' kod adlı kritik ismi yakalandı!

Son Güncelleme: 04 Kasım 2017 Cumartesi 07:04

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü soruşturmasında darbe girişiminin ardından hakkında yakalama kararı çıkarılan, 2008/2016 seneleri arasında İzmir Hava Astsubay Hazırlanma Okulu ile Hava Kuvvetleri Sözleşmeli Subay mahrem yapılanmasının Türkiye imamı olduğu öne sürülen 'Sami' kod adlı B.K .,Avcılar'da kovalamaca ile yakalandı.

İstanbul İstihbarat ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü birimleri, FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü soruşturmasında, hakkında Ankara 17. Ağır Ceza Mahkemesi'nin Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni (TBMM) ortadan kaldırmaya teşebbüs ve görevini yapmaya engellemeye teşebbüs suçlarından aranması olan 'Sami' kod adlı B.K.'nın izini Avcılar ilçesinde buldu.

Örgütün aranan kişilerini sakladığı ve 'gaybubet evleri' diye bilinen bir eve operasyon çalışması sürerken kaçmaya çalışan B.K, Terörle Mücadele ekipleri tarafından kovalamaca ile yakalandı.

2008/2016 seneleri arasında İzmir Hava Astsubay Hazırlanma Okulu ile Hava Kuvvetleri Sözleşmeli Subay mahrem yapılanmasının 'Türkiye imamı' olduğu iddia edilen B.K, gözaltına alınarak Emniyete getirildi.

B.K.'nın, geçtiğimiz Çarşamba günü Ankara ilinde yakalanan Hava Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli subayların imamı olan G.T.'nin bir üstü olduğu bildirildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım