FETÖ'nün ayakta kalmak için yeni oyunu!

  • 4200
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 03 Kasım 2017 Cuma 09:52

FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen'e övgüler yazan şapka, tişört ve bere gibi tekstil ürünleri yurtdışında bir alışveriş sitesi üzerinden satışa çıkarıldı.

Emsallerine oranla oldukça pahalı olan ve fiyatları 19 ile 40 dolar arasında değişen ürünlerin Türkiye'ye satışı ise yasak. Örgütün bu yolla yeni bir gelir arayışında olduğu düşünülüyor.

15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra faaliyetlerini büyük oranda yurt dışına taşıyan FETÖ, ekonomik durumunu ayakta tutmak için yeni bir yönteme daha başvurdu.

TÜRKİYE'YE SATIŞ YOK

Ünlü bir alışveriş sitesi üzerinden terör örgütü elebaşısı Fethullah Gülen'in adı ile şapka, tişört ve bere gibi tekstil ürünleri satışa çıkarıldı.

FETÖ elebaşına övgü dolu sözler yazılı ürünler, 19 ile 40 dolar arasında satışa sunuldu. Firma, Türkiye'den sipariş kabul etmiyor. Ürünlerin altında bununla alakalı, "Bu ürün Türkiye'ye kargolanamıyor" uyarısına yer verildi.

Bunun da Türkiye'deki örgüt mensuplarının deşifre olmalarını önlemek için konulmuş bir tedbir olduğu düşünülüyor. Kaliteli ve ABD'li ünlü bir şapka üreticisi tarafından üretildiği vurgulanan ürünlerin, emsallerine oranla oldukça pahalı olması dikkat çekiyor.

Benzer ürünler aynı sitede 3-10 dolar arasında satışa sunuluyor. Satıcı firmanın sahiplerinin ise ABD'de yaşayan bir Türk ve yabancı eşi olduğu öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım