FETÖ Makedonya ve Kosova'da eğittiği suikastçilerden tim kurdu!

  • 2053
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 12 Aralık 2017 Salı 10:55

Ahmet Zeki Üçok 'FETÖ'nün Makedonya ve Kosova'da eğittiği suikastçilerden timler kurduğunu' ifade etti.

Kanal D haberden Berat Çamyar'a demeç veren eski askeri savcı Ahmet Zekli Üçok, "FETÖ'nün suikast timleri sansasyonel eylem yapacaklar" dedi. FETÖ'nün suikastçilerini Makedonya ve Kosova'da eğittiğini dile getiren Üçok,

''Siyaset adamlarına, önemli sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, din adamlarına, spor yöneticilerine, sanatçılara karşı olacak bu eylemler'' dedi. Üçok tarihte verdi, ''Benim bildiğim kadarıyla önümüzdeki bir kaç ay içerisinde yapılacak'' dedi.

Üçok daha evvel de yaptığı açıklamada, yurtdışına kaçan FETÖ'cü askerlerin suikast timi oluşturduklarını ve yeni bir hazırlık içinde olduklarını öne sürmüştü.

FETÖ'cülerin Makedonya'da bir çiftlik aldıklarını ifade eden Üçok şu ifadeleri kullanmıştı:

"Malum istihbarat örgütlerinin kontrolünde olan FETÖ'nün suikast timleri Makedonya'da 60 dönüm çiftlik satın aldı. Bu çiftlikte kimler yok ki, eski SAT, MAK, TAK timlerinin firarileri, UÇK (Kosova Kurtuluş Ordusu) artıkları, paralı askerler...”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım