Fatih Portakal'ı, ölümle tehdit etmişti: Yakalandı...

  • 1096
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Aralık 2017 Perşembe 18:37

Ünlü haber spikeri ve gazeteci Fatih Portakal'ı cep telefonuna gönderdiği mesaj ile ölümle tehdit eden kişi yakalandı. Portakal, sosyal medya hesabından yakalanan kişinin 21 yaşında bir genç olduğunu ve "Gaza geldim" diye kendini savunduğunu söyledi. Gözaltına alınan Y.M., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Alınan haberlere göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından olay ile alakalı başlatılan çalışmada Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler başlattıkları sanal takip sonucunda ölümle tehdit eden kişinin 22 yaşındaki Y.M. olduğunu belirledi.

Şüphelinin Pendik ilçesinde bulunan evine yapılan baskında şüpheli gözaltına alındı. Zeytinburnu ilçe emniyet müdürlüğünde ifadesi alınan şüphelinin bir anlık kızkınlıkla mesajı attığını, amacının korkutmak olduğunu ifade ettiği öğrenildi. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli adliyeye sevk edildi. Şüpheli adliyede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 Fatih Portakal son gelişmeyi de Twitter adresinden duyurdu:

"Bilinmesi gerekir, diye düşündüm: Tehditte bulunan kişi bulundu. 21 yaşında bir genç. Neden attın bu mesajı sorusuna, “gaza geldim,” diyerek cevap vermiş. Gaza kendi mi geldi, yoksa getirildi mi bilmiyorum. Görevlerini yapan devletin memurlarına teşekkürler."

Portakal kendisine gelen tehdit mesajını da paylaşmıştı:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım