Fatih oğlunu öldüren cani babadan cezaevine giderken şok hareket!

Son Güncelleme: 08 Kasım 2017 Çarşamba 11:01

İstanbul ilinin Fatih ilçesinde babası Nezir T., tarafından 8 bıçak darbesi ile öldürülen 10 yaşındaki Yiğitcan T.'nin annesi yaşanan korkunç olaydan sonra ilk defa konuştu.

Yiğitcan'ı 8 yerinden bıçaklayıp öldüren baba, cezaevine giderken dahi eşi Neriman T.yi telefon ile tehdit ettiği meydana çıktı. Nezir T., son telefon hakkını kullanarak eşini aradı. Cani baba, telefonu açan komşuya "Ben Nezir" diyerek eşini telefona isteyip tehditlerde bulunduğu, çılgına dönen komşunun ise kendisine beddua edip telefonu kapattığı öğrenildi.

"NASIL KIYDI OĞLUMA"

Acılı anne Neriman T.:

"Nasıl oldu bilmiyorum nasıl kıydı ona. Gözünün içen bakarak mı vurdu nasıl vurdu. Ben vurmaya kıyamadım oğluma. İlkin doğalgazla zehirlemeye çalıştı benim oğlumu, oğlumu polis yardımıyla ölümden kurtardım. Gece karakola aldılar sabah geri çıktı. Bana zarar verir dedim ben tahmin etmedim oğluma bir şey yapsın. Şimdi deliliğe vuruyor akli dengesi yerinde olmadığına dair rapor almaya çalışıyor. En ağır ceza neyse verilmesi lazım"

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım