Evlilik programında tanınmıştı! Şimdi başı belada!

  • 9516
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Kasım 2017 Salı 10:09

Evlilik programında boy gösteren Gökhan Sara’nın başı, sahibi olduğu şirkette kestiği “karşılıksız çeklerle” belada. Sara, dolandırıcılık ve iftira suçları ile yargılanacak

Ünlü bir televizyon programında ismini duyuran Gökhan Sara dolandırıcılık suçlaması ile karşı karşıya... Gökhan Sara'ya ait araç kiralama şirketinin piyasaya sürdüğü çeklerin karşılıksız çıktığı iddia ediliyor. İddiaya göre, geçen senelerde Gökhan Sara, alım satım işleri için piyasaya birden fazla çek verdi. Şirket çalışan Volkan T. tarafından piyasaya sürdüğü çeklerin yine iddiaya göre karşılığı boş çıktı. Gökhan Sara, borç hamillerine ödeme yapmayı reddedince İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

'İFTİRA ATTI' İDDİASI

Devam eden soruşturma çerçevesinde şirket adına cirolanan çeklerin sahibi olarak Gökhan ve ablası Sultan Sara kardeşlerin ifadesine başvuruldu. Gökhan Sara, 'çeklerin şirket çalışanı tarafından çalınıp, izinsiz şekilde piyasaya sürüldüğünü' iddia etti. Çalışan Volkan T. ise çeklerin Sultan Sara tarafından cirolandığını söyleyerek, kendisine iftira atıldığını ileri sürdü.

DOLANDIRICILIK SUÇLAMASI

Çeklerin Sultan Sara'nın bizzat kendisi tarafından cirolandığı tespit edilince iki kardeş hakkından "Nitelikli dolandırıcılık ve iftira" suçlarından iddianame düzenlendi. 14 yıla kadar hapsi istenen Sara, İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde, geçtiğimiz günlerde hakim karşısına çıktı. Sara, suçlamaları reddetti. Dava ileri bir tarihe ertelendi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım