Ev temizletme bahanesi ile kandırdığı Özbek'i mahvetti!

  • 1185
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 13 Eylül 2017 Çarşamba 11:29

İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinde cep telefonu ticareti yapan 56 yaşındaki Ş.Ş, yaşadığı lüks rezidans dairesinde Özbekistanlı temizlikçi 31 yaşındaki D.N’ye tecavüz ettiği iddiası ile Esenyurt Araştırma Büro ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Özbekistanlı D.N., iki sene evvel İstanbul’a geldiğini belirterek yaşadığı korkunç olay ile alakalı poliste her şeyi anlattı. D.N.’nin ifadesine göre olaylar şöyle gelişti:

D.N. yaşlı kadınlara bakıcılık yaparak geçimini sağlıyordu. İnternetten bakıcılık ilanlarına baktı. Bir ilanda bakıcı arandığını gördü. Telefonla ilandaki numarayı aradı. Telefonda görüştüğü kişiyle bir AVM’nin kafesinde buluştu.

Buluştuğu kişi adının M. olduğunu, evde 2 kızı olduğunu söyleyip, evde temizlik işlerini yapacak yatılı birini aradığını söyledi. D.N, adını M. olarak söyleyen kişinin gerçek adının 56 yaşındaki Ş.Ş. olduğunu yaşadığı korkunç olaydan sonra öğrendiğini kaydetti.

Evde 2 kız olduğunun söylenmesi üzerine D.N. teklifi kabul etti. Aylık 600 dolar alacaktı. İzinli olduğu gün de 50 TL ekstra para vereceğini söyleyince iş cazip göründü.

KAHVE İÇTİKTEN SONRA

D.N, Ş.Ş. ile beraber eve bakmak üzere Esenyurt’taki lüks rezidansın 17. Katındaki 246 numaralı daireye gitti. Eve baktıktan sonra evvelki gün öğle saatlerinde rezidansa geldi. Ş.Ş, kahve yaptığını, içmesini istedi. Ev sahibinin ısrarı ile kahveden içen D.N.'nin başı döndü. Ş.Ş. genç kadını yatak odasına sürükleyip tecavüz etti.

GÜVENLİĞE SIĞINDI

Ş.Ş. banyoya girince hemen kapıyı açıp kaçan D.N. rezidansın güvenliğinden yardım istedi. Ş.Ş., Esenyurt İlçe Emniyet müdürlüğü Araştırma Büro ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Emniyette sorguya alınan Ş.Ş, tecavüz iddiasını kabul etmedi. Emniyetteki sorgusundan sonra adliyeye çıkarılan Ş.Ş tutuklanıp cezaevine gönderildi. D.N, yaşadığı korkunç olayın ardından psikolojik tedavi görmeye başladı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım