Etek giydirip kendini vurdurmuşlardı... Yeni gelişme

  • 3497
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 19 Ekim 2017 Perşembe 07:40

İzmir ilinde, suç örgütü elebaşı Alaattin Çakıcı ve ailesi ile alakalı sosyal medyadan paylaşımda bulunan bir kişiye etek giydirip, kendisini bacağından vurduran ve bu görüntüleri de internette paylaştıkları suçlaması ile 9 kişi gözaltına alındı.

İzmir Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi birimleri, İzmir ilinde etek giydirilen bir kişinin kendisini tabancayla bacağından vurduğu görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine harekete geçti. Yapılan incelemeler sonucunda, kendisini vuran ve tedavi gördüğü Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden kaçan kişinin T.Z. olduğu tespit edildi. T.Z.’nin havalimanından kendisini karşılayan grupla beraber ayrıldığını güvenlik kameralarından belirleyen ekipler, operasyon düzenledi. Operasyonda T.Z. ve 9 kişi gözaltına alındı.

 

SORGUYA ALINDILAR

Zanlıların, Erzincan’dan gelen T.Z.’yi İzmir ilinde iki gün beklettiği, daha sonra da etek giydirip, Konak’ın Gültepe Mahallesi’nde bir futbol sahasına götürdükleri, burada kendi kendini bacağından vurması için zor kullandıkları öne sürüldü. Emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakılan T.Z., şüphelilerden şikayetçi oldu. Şüphelilerin emniyetteki sorgusu sürüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım