Eskişehir'de şok... Liseli kız, sokakta cinayet işledi...

Son Güncelleme: 07 Ekim 2017 Cumartesi 16:11

Eskişehir ilinde lise son sınıf öğrencisi 18 yaşındaki Aleyna İncedağ, tartışma yaşadığı 15 yaşındaki Melih Efeler'i tek bıçak darbesi ile göğsünden bıçakladı. Hastaneye kaldırılan Melih Efeler hayatını kaybetti. Aleyna İncedağ, gözaltına alındı.

Olay dün saat 15.30 sularında Şirintepe Mahallesi Merkez Sokak'ta gerçekleşti. Daha evvel birbirlerine hakaret edici sözler kullandıkları için aralarında sorun bulunduğu iddia edilen öğrenci olmayan Melih Efeler ile liseli Aleyna İncedağ, sokakta karşılaşınca tartıştı. Tartışmadan sonra Aleyna İncedağ, Melih Efeler'in tek bıçak darbesi ile göğsünden yaraladı.

Aleyna İncedağ, bıçağı yere atarak kaçtı. Efeler, çevredekilerin çağırdığı ambulans ile Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Efeler, doktorların çabasına rağmen hayata tutunamadı.

Polis ekipleri Aleyna İncedağ'ı kısa süre sonra şehir merkezinde yakaladılar. Gözaltına alınan İncedağ, polislere Melih Efeler ile aralarında eskiye dayanan husumet bulunduğunu, yolda karşılaştıklarında tartıştıklarını anlattı. İncedağ, Melih Efeler'in üzerine doğru gelmesi üzerine yanında taşıdığı bıçağı çıkarıp ona doğru salladığını ifade etti. Genç kız, yapılan sorgu ardından adliyeye sevk edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım