Eskişehir'de erkek öğrenciye iğrenç istismara 28 sene...

  • 3004
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Ekim 2017 Cumartesi 07:20

Eskişehir ilinde özel ders verdiği 17 yaşındaki erkek öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddiası ile yargılanan matematik öğretmeni S.Y., 28 sene 9 ay hapis cezası aldı.

Eskişehir ilinde 2014 - 2016 seneleri arasında özel matematik dersi verdiği erkek öğrencisi B.Ş.’ye cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen öğretmen S.Y. ’nin yargılanmasına dün 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi. Evli, 2 çocuk babası tutuklu sanık S.Y. pişman olduğunu dile getirerek şöyle konuştu:

"B.Ş. ile 2014 - 2015 yılları arasında bir temasımız, birlikteliğimiz olmadı. 2015 yılında da ben Eskişehir’de değildim. 2016 Haziran ayında bana mesaj attı. Birkaç kez mesajlaştık. Aralık ayında ilk kez evine gittim. Fiziksel yapısı nedeniyle yaşının küçük olduğu belli değildi. Konuşmaları ve hareketleri yetişkin insan gibiydi. Kesinlikle suç işleme kastım yoktur. Mesaj içeriklerine de bakıldığında bir yetişkin gibi olduğu görülmektedir. Benim 2 tane çocuğum vardır. Çocuklarım mağdur olacaktır. Mağdur olmaması için beraatımı ve tahliyemi istiyorum. Tutuklu olmam nedeniyle çocuklarım mağdurdur. Pişmanım. Adil bir karar vereceğinize inanıyorum."

Eskişehir 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi heyeti, öğretmen S.Y.’yi 28 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırdı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım