Eski sevgilisini görünce olanlar oldu!

Son Güncelleme: 20 Ağustos 2017 Pazar 09:30

Kütahya ilinde 22 yaşındaki İrfan Konsu, eski sevgilisi olduğu öne sürülen 21 yaşındaki Sevgi Çetinkaya ve erkek arkadaşı 21 yaşındaki Kubilay Yeşilmeşe ile yanlarında bulunan 2 kişiyi bıçaklayarak yaraladı.

Olay, dün saat 23.00 sularında Atatürk Bulvarı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü önünde gerçekleşti. İrfan Konsu, yolda gördüğü eski sevgilisi Sevgi Çetinkaya ile yanında bulunan arkadaşlarını takibe aldı. Konsu, alt geçit çalışması sebebi ile trafiğe kapalı ve karanlık olan yolda Sevgi Çetinkaya’yı durdurunca tartışma başladı.

Tartışma esnasında bıçağını çeken İrfan Kansu, Sevgi Çetinkaya’yı 8 yerinden, araya giren genç kızın erkek arkadaşı Kubilay Yeşilmeşe ile yanlarındaki 34 yaşındaki Koray Altun ve 22 yaşındaki Ebru Şahin’i de farklı yerlerinden bıçaklayarak otomobiline binip kaçtı.

Yaralılardan Kubilay Yeşilmeşe, yakındaki Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipler Amirliği’ne gidip yardım talep etti. Polislerin çağırdığı ambulanslar ile yaralılar, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Tedaviye alınan yaralılardan Sevgi Çetinkaya, Kubilay Yeşilmeşe ve Koray Altun’un sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu ifade edildi. Polis, kaçan İrfan Konsu’yu yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım