Eski milli kaleci Ömer Çatkıç'a FETÖ gözaltısı

Son Güncelleme: 22 Ağustos 2017 Salı 10:58

Fetullahçı Terör Örgütü’ne karşı sürdürülen soruşturma çerçevesinde eski milli kaleci Ömer Çatkıç gözaltına alındı. Bir itirafçı ifadesi yönünde hakkında soruşturma başlatılan Çatkıç’ın ByLock kullanıcısı olduğu tespit edildi.

Ömer Çatkıç ile alakalı bir itirafçının beyanlarından sonra yapılan incelemede örgütün şifreli iletişim uygulaması ByLock kullanıcısı olduğu tespit edildi.

Alınan bilgilere göre Cumhuriyet Savcısı Ergün Güçlü'nün emri ile sabah saatlerinde adresinde gözaltı işlemi yapılan 43 yaşındaki Çatkıç, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Ünlü kalecinin evinde arama da yapıldı. BeIN Sports'da yorumculuk yapan Ömer Çatkıç'ın Bursaspor ile ilgisi olmamasına rağmen kulübün 2010 senesindeki şampiyonluk kutlama anında fotoğraf karesine girmesi dikkat çekmişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım