Eski eşini beraber yaşamaya ikna etti sonrada öldürdü!

  • 1022
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Ekim 2017 Çarşamba 06:32

İflas eden işadamı Mehmet Kaşıkçı, boşandığı bankacı eski eşi Selma Aslan’ı Başakşehir’deki evlerinin önünde öldürdü ve ardından intihar etti.

41 yaşındaki Mehmet Kaşıkçı ticaret erbabıydı. 2010 senesinde bankacı Selma Aslan’la tanışıp evlendi. 5 sene evli kalan çift yaşadıkları şiddetli geçimsizlik sebebi ile boşandı.

İddialara göre Mehmet Kaşıkçı, eski eşini aynı evde yaşamaya ikna etti ve Başakşehir Efes Sitesi’ndeki evde beraber yaşamaya başladılar. Mehmet Kaşıkçı bir süre evvel işlerinin kötü gitmesi sebebi ile iflas etti. Evde maddi konular nedeniyle şiddetli tartışmalar ve kavgalar çıkmaya başladı.

Mehmet Kaşıkçı ve beraber yaşadığı eski eşi önceki akşam oturdukları sitenin kapısından girdiler. Evlerinin önüne geldiklerinde yeniden aralarında tartışma çıktı.

Mehmet Kaşıkçı tabancasını çıkarıp eşini vurdu. Daha sonra da başına tabancayı dayayarak ateş etti. Aslan da Kaşıkçı da öldü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım