Eşini kimyevi madde enjekte ederek öldürecekti!

Son Güncelleme: 18 Eylül 2017 Pazartesi 09:17

Tekirdağ ilinin Çerkezköy İlçesi’nde ruhsal bozukluğu olduğu iddia edilen 45 yaşındaki Ahmet K., eşi 45 yaşındaki İ.K.’yı kendisini aldattığı gerekçesi ile bıçakla yaraladı. Ahmet K.’nın eşini öldürmek için otomobilinin aküsünden şırınga ile kimyevi madde çektiği ve bunu eşine nakletmek istediği fakat başaramadığı belirtildi.

Çerkezköy'ün Fevzipaşa Mahallesi Örnek Sokak üzerinde ikamet eden ve ruhsal bozukluğu olduğu söylenen Ahmet K., kendisini aldattığını iddia eşi İ.K., ile dün saat 04.00 sularında tartışmaya başladı. Tartışma esnasında Ahmet K. eline geçirdiği bıçakla karısını karnından bıçakladı.

Komşuların sesleri duyup haber etmesi ile eve polis ve sağlık birimleri gönderildi. Yaralı İ.K., Çorlu Devlet Hastanesi'ne kaldırılıp tedavi altına alınırken, durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

Ahmek K., ise polis tarafından gözaltına alındı. Soruşturması esnasında Ahmet K.'nın eşini öldürmek için otomobilinin aküsünden şırınga ile kimyevi madde çektiği ve bunu eşine nakletmek istediği fakat başaramadığı belirtildi. Ahmet K. soruşturmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım