Eşini bıçaklayan ve serbest kalan kocadan şok paylaşım! Şükürler olsun!

Son Güncelleme: 27 Kasım 2017 Pazartesi 14:03

Konya ilinde eşini bıçaklayan Musa Türkmen serbest bırakıldı. Tedavisi devam eden Rukiye Türkmen ise 11 yaşındaki kızının çığlıkları üzerine kocasının kendisini öldürmekten vazgeçtiğini ifade eti.

Konya'nın Meram ilçesinde mobilya ustası 35 yaşındaki Musa Türkmen kıskançlık gerekçesi ile eşinin yüzüne bıçakla çarpı işareti yaparak öldürmeye kalkıştı.

Olay geçen hafta gerçekleşti. İddiaya göre Musa Türkmen, 14 yıllık eşi 30 yaşındaki Rukiye Türkmen'e 11 yaşındaki kızının yanında eşine maket bıçağıyla saldırdı. Genç kadını yüzünden yaralayan Türkmen, küçük kızın çığlıkları üzerine eşini bıraktı. Genç kadın hastaneye kaldırılırken Türkmen de gözaltına alındı.

Rukiye Türkmen polise verdiği ifadede yaşadığı dehşeti şöyle anlattı:

"Eşimle uzun zamandır problemler yaşıyorduk. Olay günü okula giden kızımın öğretmenleri ile görüşmek üzere çıkacağım sırada eve geldi. Yanında 11 yaşındaki kızım da vardı. Önce tartışmaya başladık. Ardından kanepede otururken bana yumruk ve tekmelerle vurmaya başladı. Bir süre yerden kalkamadım. Daha sonra üzerime çıkıp maket bıçağı ile çarpı işareti attı. Boğazımdan bıçaklayacağı sırada kızım 'baba Allah aşkına yapma' diye çığlık attı. Bunun üzerine Musa üzerimden çekilerek kızımı da yanına alarak evden ayrıldı. Kızım çığlık atmasaydı beni öldürecekti" dedi.

Eşinden şikayetçi olduğunu belirten Rukiye Türkmen hakkında koruma kararı verildi. Saldırgan koca ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

PİŞKİN PAYLAŞIM

Serbest kalan Musa Türkmen, sosyal medya hesabından 'Sonunda özgürüm. Allah'ım her şeyi görüp hayrını veriyor. Şükürler olsun' paylaşımı yaptı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım