Eşinden sonra şimdi de bebeği... Allah böyle acı vermesin

Son Güncelleme: 13 Eylül 2017 Çarşamba 15:52

Mersin ilinde 1.5 yaşındaki Ekrem Yamşak, annesi 26 yaşındaki Tuğba Yamşak’ın yanında ölü bir şekilde bulundu. Eşi Ömer Yamşak’ı da kısa bir süre evvel geçirdiği kalp krizi sonucunda kaybeden Tuğba Yamşak, sinir krizi geçirdi.

Erdemli İlçesi’ne bağlı İlemin Mahallesi’nde bu sabah gerçekleşen olayda, iddialara göre Tuğba Yamşak, sabah kalktığında aynı yatakta uyuduğu oğlu Ekrem Yamşak’ın hareketsiz olduğunun farkına vardı. Yamşak, komşularının yardımı ile oğlunu hemen Erdemli Devlet Hastanesi’ne götürdü.

Acil serviste yapılan müdahale neticesinde çocuğun yaşamını yitirdiği tespit edildi. Tuğba Yamşak’ın eşi Ömer Yamşak’ı da kısa bir süre önce geçirdiği kalp krizi sonucunda kaybettiği öğrenildi.

Eşinden sonra oğlunun ölümü ile sinir krizi geçiren genç kadını yakınları teselli ettiler. Minik Ekrem’in cesedi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, polisin başlattığı soruşturma devam ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım