Erdal Tosun'un hayatını kaybettiği kaza raporunda rapor şoku!

Son Güncelleme: 17 Kasım 2017 Cuma 07:13

İstanbul ilinin Sarıyer ilçesinde tiyatrocu Erdal Tosun'un otomobilinin üzerine başka bir aracın düşmesi sonucunda hayatını kaybettiği kaza ile alakalı bilirkişi raporu eksik çıktı.

Alına bilgilere göre, geçen sene 29 Kasım'da Büyükdere Caddesi'nde kontrolden çıkan Nihat Şaki idaresindeki otomobil, tiyatrocu Tosun'un arabasının üzerine düşmüş ve Tosun olay yerinde yaşamını yitirmişti. Şaki tutuksuz yargılanırken Adli Tıp Kurumu Trafik İhtisas Dairesi'nin hazırladığı raporda Şaki'nin refüjü fark etmeyip çarptığı ve karşı şeride doğru havalanıp Tosun'un aracının üstüne düştüğü kaydedildi.

Raporda Tosun'un kusursuz olduğu belirtilirken Şaki, birinci derecede asli kusurlu sayıldı. Şaki'nin itirazı üzerine tekrar incelenen raporda yoldaki su birikintisine, alçak ve eğimli bariyerlerin de Şaki'nin aracının karşı şeride geçmesini etkilediğine yer verilmediği ifade edildi. Yeni bir bilirkişi raporu istedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım