En güzel günleri mahvoldu!

Son Güncelleme: 21 Ağustos 2017 Pazartesi 09:15

Zonguldak ilinin Gökçebey İlçesi'nde bir düğünde takı töreninden sonra gelinin annesi ile damadın yakınları arasında takı paylaşımı sebebi ile çıkan kavgada, 17 kişi yaralandı.

Olay, dün saat 22.00 sularında ilçe merkezindeki çay bahçesinde gerçekleşti. Merve Ç. ile Murat A.’nın aileleri düğünden önce Karabük’ün Yenice İlçesi’ndeki kız alma töreninde bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Tartışmadan sonra kız tarafı düğünü iptal etmek istedi. Murat A. ve ailesi ise Meryem Ç.’nin de isteği ile düğüne devam etti. Çift, konvoy ile düğünün yapılacağı Zonguldak’ın Gökçebey İlçesi’ndeki çay bahçesine geldi.

Düğünde takıların takıldığı bölüme geçildi. Meryem Ç.’nin annesi Ayşe Ç. ile damadın yakınları arasında takıların paylaşımı ve kimde kalacağı konusunda tartışma çıktı. Kısa zamanda kavgaya dönüşen olayda gelin ile damadın yakınları birbirine girdiler. Kavgada gelinin annesi Ayşe Ç. ve damat tarafından yaralananlar Gökçebey Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hastane bahçesinde bekleyen iki grup tekrar birbirine girdi. Polis, havaya ateş açıp öfkeli kalabalığı dağıtmaya çalıştı. Aralarında gelinin babası Mustafa Ç., teyzesi Hatice Ç.’nin de olduğu 17 kişi farklı yerlerinden yaralanarak hastaneye kaldırıldı. İlk müdahaleleri yapılan yaralılardan Mustafa Ç., Simge Y., Sefa E., Mustafa E., İsmail E., Hatice Ç., Yeşim Ç., Safiye Y., ambulansla Zonguldak’taki çeşitli hastanelere sevk edildi. Diğer yaralılar ise tedavilerinin ardından taburcu edildi. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Ayrıca yaralılara müdahale eden 112 Acil Servis Ambulansında görevli acil tıp teknisyeni B.T. de dövüldü.

Polis kavgaya karışan çok sayıda kişiyi gözaltına alıp karakola götürdü. Olay ile alakalı soruşturma sürüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım